ďťż

Instalacja urządzenia - odmowa dostępu

Przejrzyj wypowiedzi

Instalacja urządzenia - odmowa dostępu

Chciałem zainstalować sterowniki do swojego tunera - Prolink Bt848 Pro. Podczas aktualizacji sterownika wywala mi komunikat:
BŁĄD
Co to znaczy i jak sobie z tym poradzić?

W międzyczasie spróbuję usunąć urządzenie i dam do ponownego wykrycia.

Edit:
usunięcie i ponowne wykrycie nic nie zmieniło. Stery najnowsze dostępne pobrałem ze strony producenta. Pracuję na Win XP HE (podpis nieaktualny). Do tej pory kilka razy instalowałem tą kartę. Za każdym razem w ten sam sposób i nigdy nie robiła mi takich cyrków.
Starałem się usunąć poprzednie sterowniki (na ile wiedziałem, co robię) ale nic to nie dało. W jaki sposób bym nie próbował je wgrać, to zawsze kończy się tym komunikatem.
Dostaję już cholery, bo od godziny z tym walczę.
Znalazłem jakąś poradę na innym forum ale jej zastosowanie nic nie zmieniło.
Pomógł format i instalacja od nowa (bo przy okazji sknociłem pewną rzecz i bez nowej instalki by się nie obyło). Niemniej, nie jest to sposób rozwiązania problemu, który by mnie satysfakcjonował. Nadal jestem ciekaw, czemu to cholerstwo się buntowało.

Może Ela (MS) mogłaby coś podpowiedzieć. Poproszę więc o przeniesienie tego tematu do działu Eksperta MS.


Najprawdopodobniej byl jakis problem z uprawnieniami, albo do folderu, albo do klucza w rejestrze. Niestety z tego komunikatu nie da sie wywnioskowac nic wiecej.

Jesli w systemie nie byly specjalnie definiowane zabezpiezenia, to zwykle w takich przypadkach prosimy klienta o przywrocenie domyslnych ustawien zabezpieczen dla systemu.
Jest to opisane w notatce: JAK: Przywracanie domyślnych ustawień zabezpieczeń